Viby IF - Gymnastik


Bestyrelse
Jan Jonsson
Præsentation
Medlem af Fundraising udvalget
 
Kontaktinformation: 
E-Mail: jonsson_jan@hotmail.com 
Tlf.: 2062 5939
 
Kontaktperson for: 
Acrobatik - Opvisningsholdet
Acrobatik - Konkurrenceholdet  
Se hele beskrivelsen
Lene Bundgaard
Præsentation
Ansvarlig for lokalebooking.
 
Kontaktinformation: 
E-mail: Lene.Bundgaard41@gmail.com
Tlf.: 4060 8943
 
Kontaktperson for: 
 Aspirantacrobatik 
Se hele beskrivelsen
Malene Ladegaard
Præsentation
Kontaktinformation:
E-Mail: Malenetl@Hotmail.dk
Tlf.: 3061 7539
 
Kontaktperson for Viby Performance Team 
 
Se hele beskrivelsen
Martin just
Præsentation
Bestyrelsesformand
 
Kontaktinformation: 
E-mail: Martin.just@outlook.dk
Tlf.: 2751 3344 
 
IT/WEB ansvarlig
Redskabsansvarlig
 
Kontaktperson for: 
Minimix  
Se hele beskrivelsen
Merete Stilling
Præsentation

Kasserer

Skovlundgårdsvej 254, 8260 Viby J
E-mail: kasserer@viby-gymnastik.dk
Tlf.: 2332 6251 (Efter kl. 16:00)

2015: Kasserer 

2014: Bestyrelsesmedlem
 
Kontaktperson for: 
Puslingeholdet 
Se hele beskrivelsen
Vivi Præstekjær
Præsentation
Ansvarlig for Lokalebooking
 
Kontaktinformation: 
E-Mail: Vivipra@stofanet.dk
Tlf.: 2759 9657 
 
Kontaktperson for: 
- Old-boys
- Dameholdet 1
- Dameholdet 2
- Familieholdet onsdag 
Se hele beskrivelsen
Bestyrelsessuppleant
Michael Riber
Præsentation
Medlem af Eventudvalget
Ansvarlig for redskaber 
 
 Kontaktinformation: 
E-mail: Miw.Riber@Hotmail.com 
Tlf.: 5363 5691 
 
Kontaktperson for:
Volley 
Se hele beskrivelsen
Pia Therkelsen
Præsentation
Aktiv i event-udvalget og fundraising-udvalget
 
Kontaktinformation:
Tlf.: 2571 7255
 
 Kontaktperson for: 
Familieholdet mandag.  
Se hele beskrivelsen

Seneste Nyheder

Se nyhedsarkiv

Kommende aktiviteter

Se kalender

Seneste i forum

Se forum

Du finder os her

Viby IF GymnastikSkanderborgvej 2248260 Viby J27513344

Vigtige links

Indmeldelse Betingelser